O firmie

AP System – o firmie

Od 2006 roku pracujemy w branży związanej z gospodarką wodno – ściekową. Zajmujemy się sprzedażą przydomowych i kontenerowych oczyszczalni ścieków, pomp do różnorodnych zastosowań, urządzeń do napowietrzania, urządzeń do mieszania oraz artykułów złącznych ze stali nierdzewnej. Na rzecz naszych Klientów realizujemy także usługi wynajmu poszczególnych sprzętów. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami, których produkty znalazły uznanie na rynku.

            W naszej ofercie znajduje się także wykonywanie konstrukcji metalowych oraz naprawy i konserwacje maszyn. Serwisujemy sprzęt związany z mechanicznym napowietrzaniem i oczyszczaniem ścieków. Realizujemy także usługi oczyszczania instalacji kanalizacyjnych, z wykorzystaniem metod ciśnieniowych i mechanicznych.

 Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników zajmujemy się również projektowaniem urządzeń wodno – ściekowych na zlecenie klientów indywidualnych oraz firm.

            Stawiamy przede wszystkim na jakość realizowanych prac oraz terminowe ich wykonanie. Nasi pracownicy wspomagają Klientów na każdym etapie procesu inwestycyjnego, służąc radą i pomocą w doborze optymalnych rozwiązań, zgodnych z indywidualnymi uwarunkowaniami technicznymi prowadzonych prac. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Close Menu